• .
    Ürünlerimize Hızlı Erişim

     

     

     

 

 
 
Hakkımızda

UZTES MAKİNA A.Ş. 1992 yılında UZAY ŞİRKETLER GRUBU’ na bağlı olarak o günün şartlarında temininde zorluk çekilen Şerit Testere Ağızlarının imalatçılara daha kolay ve uygun şartlarda ulaştırılması amacıyla kurulmuştur. İlerleyen yıllarda gelen talepler doğrultusunda firmamız ana faaliyet konularını Takım Tezgahları,Testere Ağzı ve Metal İşleme Soğutma Sıvıları pazarlaması olarak geliştirmiştir. UZAY ŞİRKETLER GRUBU’ nun bünyesinde bulunan firmamız yılların verdiği deneyimle vizyonunu 3 temel öğe üzerinde yoğunlaştırmıştır. Bunlar:

->Daima müşterilerini ön planda tutmak Yüksek kaliteyi en kısa zamanda en ekonomik sekilde sunabilmek.

->Müşteriye daha yakın olabilmek. Bu amaçla 3,500 m2 ‘lik mağazamızda geniş ürün yelpazemiz, deneyimli satış ekibimiz ve satış sonrası servis ekibimizle her türlü imalat problemi için hizmetteyiz.

->Daima ileri teknolojiyi sunabilmektir.

Firmamızın ana mümessillikleri;

Güncellenecek

 
 

 
 
Haberler
 
 
 

Firmamızın mümessilliğini yapmakta olduğu üreticiler EMO fuarında.

Uzun yıllardır sizlere satış ve servis hizmetlerini sunduğumuz markaları 17-22 Eylül 2007 tarihleri arasında Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenecek EMO 2007 fuarında aşağıda belirtilen standlarda ziyaret edebilirsiniz.

Devamı »

 
 

Yönetim Kurulu Başkanımız FOX TV'ye konuk oldu.

Beylikdüzü Organize Sanayi Başkanlığı görevini sürdürmekte olan Uzay Şirketler Grubu kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Sayın Memduh UZ 19.08.2007 tarihinde Fox TV'de yayınlanan 'Yasemin'in Durağı' adlı programa konuk oldu.

Devamı »

 
 
 
 
 
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Mail Listemize Katılın.
Adınız
E-Mail
 
 
 

 
Copyright ©2007